Safaris po Raudonąją jūrą (Šiaurė-Brolių salos)

 

2015 m. balandžio 18 dienomis kviečiame į safarį po Raudonąją jūrą,  kurios metu aplankysime žymiausius nuskendusius laivus (Thistlegorm, Carnatic, Dhiannis D., Chrisola K.,) ir Brolių salas.

 

Brolių salos – viena įspūdingiausių pasaulyje nardymo vietovių,  garsi nepakartojamo grožio koralais ir aplink juos knibždančia gyvūnija. Į Brolių salas narus vilioja ne tik nuostabi gamta,  bet ir du įspūdingi nuskendę laivai – „Numidia“ ir „Aida“. Jie glūdi po vandeniu ant Didžiojo Brolio rifo, netoli saloje esančio švyturio.

 

Thistlegorm – bene įspūdingiausias objektas visame narų pasaulyje – povandeninis muziejus, kuriame sustoja laikas. Laivo paskirtis buvo plukdinti karo krovinius į šiaurės Egiptą. Lokomotyvai, įvairi amunicija, Lee Enfield šautuvai, Bedford‘o vežimėliai, Triumph motociklai ir net lėktuvų sparnai – tai tik maža dalelė laivo turtų, išlikusių iki šių dienų.

 

Išvykstame iš Vilniaus oro uosto

 

Kaina: 1250€

 

Įskaičiuota:  (skrydžio bilietai  vietiniai pervežimai (išskyrus Lietuvoje)  nitrox mišiniai (32%)  nacionalinio parko mokesčiai)

Neiskaičiuta:  (mokymai  įrangos nuoma  15 ltr balionai)

 

Nuoroda tinklapyje ir laivo nuotraukos: http://nardymoakademija.lt/naujienos/straipsniai/item/1162-safaris-po-raudon%C4%85j%C4%85-j%C5%ABr%C4%85-%C5%A1iaur%C4%97-broli%C5%B3-salos.html

 

Andrius Albrikas
Nardymo akademija
+37061474185

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.nardymoakademija.lt